O nas

Jesteśmy dwuosobowym zespołem muzycznym z Kołobrzegu. Nasza wspólna pasja i miłość do muzyki zaowocowały niezwykłą współpracą, która trwa już 10 lat. Zagraliśmy na setkach wesel i imprez okolicznościowych, dzięki czemu doskonale wiemy jak sprawić, by każdy gość bawił się świetnie. Robimy to, co lubimy i sprawia nam to wielką przyjemność. Charakteryzuje nas niezwykła energia, która udziela się uczestnikom każdej imprezy.

Usługi muzyczne

wesela, imprezy firmowe, festyny, dancingi, studniówki, bale sylwestrowe oraz wszelkiego rodzaju uroczystości.

Proponujemy Państwu szeroki wachlarz muzycznych podróży, począwszy od lat 60., 70. poprzez lata 80., 90.,disco polo aż do najnowszych hitów radiowych. Wykonujemy piosenki w języku polskim, angielskim, włoskim, hiszpańskim.

Profesjonalnie prowadzimy każdą imprezę, zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy i staramy się, aby każdy z gości znalazł w naszym repertuarze coś dla siebie. Z nami nie można się nudzić. Każda impreza jest inna, ale zawsze udana. Mamy sporo patentów na dobrą zabawę i na pewno zastosujemy ją na Państwa imprezie. W ramach obsługi muzycznej każdego wydarzenia zapewniamy własne nagłośnienie oraz oświetlenie.

Wesela

 

Sprawimy, że organizowana przez Was impreza będzie niezwykła i niezapomniana

Przyjęcie weselne – małe, czy duże – jest dla nas zawsze wyjątkowe i niepowtarzalne, a my za każdym razem czujemy się zaszczyceni, mogąc stać się częścią Państwa najpiękniejszych wspomnień!

Na weselach zespół samodzielnie prowadzi oczepiny jak również konkursy i zabawy w trakcie trwania uroczystości.
Jeżeli sobie życzycie zagramy również poprawiny.

Nie jesteśmy typową orkiestrą weselną, tylko zespołem na Twoje wesele!

 

Galeria

 

Plakat

Video

kontakt

tel. 603 700 104 | 503 833 296
email: kontakt@niezapomnianaimpreza.pl
facebook: facebook.com/wokalizaKG/