Poznaj mnie

Mam na imię Darek ( Super Dario ) i jestem animatorem. Ogromnie cieszę się z tego faktu, bo kocham to, co robię. Działam na rynku od 2007 roku.Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez dla dzieci. Moją bazą są autorskie pomysły, dlatego animacje są oryginalne i niepowtarzalne.
Priorytety to bezpieczeństwo najmłodszych, nauka poprzez zabawę oraz gwarancja uśmiechu dzieci. Zawsze kreatywnie, aktywnie i na wesoło!
Jeżeli stwierdzisz, że jestem odpowiednim animatorem dla Twoich pociech – nie wahaj się zadzwonić do mnie!

 

Mam nadzieję, że poznamy się na żywo 🙂

Poznaj moją ofertę

Program SUPER DARIO to widowisko dla dzieci w wieku od 5 lat wzwyż z zabawami, konkursami, śmiesznymi gagami i wesołymi tańcami. W swojej pracy stawiam na jakość działania i profesjonalizm. Posiadam wieloletnie doświadczenie i kilkaset poprowadzonych imprez. Na scenie i wśród dzieci czuje się niczym ryba w wodzie, kocham swoją pracę. Mam sprawdzone zabawy, które śmieszą i bawią najmłodszych. Moje zabawy cechuje duża dynamiczność! Nie pozwalam się nudzić nawet najbardziej wymagającym dzieciom. Stawiam na kreatywność i interakcję, rozwijam wyobraźnię. W kontakcie z maluchami stawiam na jakość tych relacji – ważne żeby były one naturalne, spontaniczne, radosne i otwarte na kreatywne dziecięce działania.

 

Potrafię rozkręcić imprezę a moja energia porywa zarówno dzieci, jak i rodziców.

 

W ofercie znajdą Państwo: ZABAWY INTERGRACYJNEZABAWY RUCHOWENAUKA TAŃCÓW DLA DZIECI( szalone tańce – hulańce w rytm największych dziecięcych hitów ), TĘCZOWY SPADOCHRON ANIMACYJNY (chusta klanza), TUNEL ANIMACYJNY ZADANIA Z BALONIKAMIKONKURSY Z NAGRODAMITOR PRZESZKÓD(zawody), TAŃCE W BAŃKACH i wiele innych atrakcji !

Tam gdzie jest SUPER DARIO, tam nie ma nudy!

Galeria

Plakaty

Video

Kontakt

Dariusz Dąbrowski

  603 700 104 | 503 833 296

  kontakt@niezapomnianaimpreza.pl

  facebook.com/animatorsuperdario/